Formularz zamówienia serwisowego dostępny również w wersji online

Naszym Klientom oferujemy pełen pakiet usług konserwacyjno-serwisowych. Eksperci SPIE Polska posiadają bogatą wiedzę techniczną i wieloletnie doświadczenie w zakresie oferowanych przez nas rozwiązań, a także systemów innych producentów. Aby zgłosić potrzebę wizyty serwisowej bardzo prosimy o wypełnienie formularz serwisowego, który jest dostępny w zarówno w formie dokumentu pdf, jak i w wersji online.

Formularz zgłoszenia serwisowego

Wypełniony formularz można przesłać faksem na numer:
022 43 08 302 lub e-mailem na adres: serwis@spie-agis.com.

 

Formularz zgłoszenia serwisowego online

 

 Komunikat

W związku ze złożeniem przez Zarzad SSI S.A., w dniu 30 września 2013 roku, wniosku o ogłoszenie upadłosci z możliwoscia zawarcia układu z przykrościa informujemy, ze wszelkie rozmowy dotyczące strategicznego porozumienia pomiędzy SPIE Polska Sp. z o.o. a SSI S.A. zostały bezterminowo zawieszone. Poniżej zamieszczamy oficjalny komunikat w tej sprawie.

 

 

 SPIE Polska - komunikat   

 

 


 

Licencjonowanie oprogramowania MXZ CONSYS

Firma SPIE Polska Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że od 01.01.2014r. zmianie ulega polityka firmy związana z licencjonowaniem oprogramowania MXZ CONSYS. Zapytania o licencje ze strony firm zewnętrznych będą rozpatrywane w odniesieniu do dotychczasowej współpracy oraz określonego poziomu rocznego obrotu. Przedłużenie licencji odbywa się na okres 12 miesięcy. Zapytania w tej sprawie prosimy kierować na adres email: serwis@spie-agis.com.