Opieka nad funkcjonującym już systemem jest równie istotna, jak dobór urządzeń i ich instalacja. Regularne przeglądy serwisowe są gwarancją niezawodności pracy systemów przez długie lata, a szybka i skuteczna pomoc serwisowa w sytuacji wystąpienia zakłóceń pozwala zachować prawidłowe funkcjonowanie rozwiązania.

 

SPIE Polska oferuje bezpłatną naprawę lub wymianę urządzeń zainstalowanych systemów w okresie trwania gwarancji. Posiadając odpowiednie doświadczenie, wiedzę oraz profesjonalne zaplecze techniczne zapewniamy pełną obsługę inwestycji – na polskim rynku oferujemy kompleksowy program serwisowo-konserwacyjny, który umożliwia zapewnienie opieki serwisowej elektronicznych systemów zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej.

 

Z myślą o indywidualnych potrzebach klientów oferujemy szereg programów konserwacyjno-serwisowych. Wspólnie z klientami ustalamy m.in. czas oczekiwania na udzielenie pomocy serwisowej w przypadku, gdy okaże się ona wymagana, częstotliwość przeglądów konserwacyjnych, stosowne procedury czy sposób działania. Niezależnie od lokalizacji serwisowanego obiektu, na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zagwarantować jednakowy poziom obsługi technicznej.

 

Klienci SPIE Polska mogą skorzystać z wielu udogodnień takich jak m.in. 24 godzinny czas reakcji serwisowej (w zależności od umowy) czy cykliczne przeglądy konserwacyjne. Oferujemy także możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 60 miesięcy w przypadku wykonywania systematycznych przeglądów konserwacyjnych i podpisania umowy.

 


 Licencjonowanie oprogramowania MXZ CONSYS

 

Firma SPIE Polska Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że od 01.01.2014r. zmianie ulega polityka firmy związana z licencjonowaniem oprogramowania MXZ CONSYS. Zapytania o licencje ze strony firm zewnętrznych będą rozpatrywane w odniesieniu do dotychczasowej współpracy oraz określonego poziomu rocznego obrotu. Przedłużenie licencji odbywa się na okres 12 miesięcy. Zapytania w tej sprawie prosimy kierować na adres email: serwis@spie-agis.com.