Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze (DSO) za pomocą komunikatów głosowych umożliwiają sprawne powiadomienie osób przebywających w obiekcie o wystąpieniu zagrożenia pożarowego i ułatwiają przeprowadzenie sprawnej ewakuacji. Jasne i jednoznaczne polecenia głosowe są doskonale identyfikowalne, przez co pozwalają uniknąć zjawiska paniki i chaosu w obiekcie objętym pożarem, dodatkowo zapewniając selektywną ewakuacje z budynku.

Oferowane przez SPIE Polska systemy można stosować w każdym obiekcie za sprawą modułowej budowy i szerokiej palety urządzeń głośnikowych, pasujących do każdego wnętrza. Dzięki bardzo dobrym parametrom akustycznym, DSO mogą być w łatwy sposób dopasowane do potrzeb klienta, a ich dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania jako typowego systemu nagłośnienia służącego do celów reklamowych czy informacyjnych tzw. Public Address.

Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze oferowane przez SPIE Polska to gwarancja bezpiecznej ewakuacji, dzięki doskonałej jakości dźwięku oraz zastosowaniu specjalnych pętli indukcyjnych także dla osób słabo słyszących. Najwyższe kompetencje, długoletnie doświadczenie oraz bogactwo oferty SPIE Polksa sprawia, że nasi klienci mogą wybierać spośród pełnej gamy systemów zapewniających bezpieczeństwo takich jak np.: systemy wykrywania i sygnalizacji pożaru, systemy oddymiania, systemy gaszenia pożaru.