OFERTA

Oferta SPIE Polska obejmuje szereg usług umożliwiających kompleksową realizację projektów w zakresie instalacji niskoprądowych, teletechnicznych, stałych instalacji gaśniczych. Oferowane przez nas rozwiązania oparte są na szerokiej gamie produktów światowych marek, m.in.: Zettler, Software House, American Dynamics, Simplex, Sensormatic, Robot, czy DSC. SPIE Polska jest preferowanym partnerem Tyco International na rynku polskim oraz głównym dostawcą rozwiązań marki Sensormatic - światowego lidera w branży systemów przeciwkradzieżowych (EAS).

Słuchając głosu naszych Klientów, nie poprzestajemy na gotowych rozwiązaniach. Inwestujemy w rozwój oferowanych przez nas technologii i wspólnie z inżynierami informatykami dostosowujemy je do specyfiki warunków i oczekiwań naszych odbiorców. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, instalowania, konserwacji i serwisu oraz integracji systemów takich jak m.in.:

Systemy BAS/BMS na bieżąco gromadzą, archiwizują i przetwarzają dane związane ze stanem konkretnych instalacji, a także sterują nimi w sposób automatyczny lub półautomatyczny.

Systemy nadzoru wizyjnego są powszechnie wykorzystywanym narzędziem ułatwiającym zapobieganie przestępczości oraz ochronę osób, firm, własności prywatnej.

Oferowane przez SPIE Polska systemy sygnalizacji pożaru (SSP) to najwyższej klasy urządzenia umożliwiające tworzenie kompleksowego rozwiązania w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Oferujemy bogatą ofertę światowej klasy rozwiązań przeciwkradzieżowych marki Sensormatic, które są skutecznym narzędziem w walce z problemem kradzieży sklepowych.

Oferujemy szeroki wybór urządzeń począwszy od central alarmowych, przez wszelkiego rodzaju czujki, sygnalizatory, urządzenia peryferyjne po różnego rodzaju akcesoria.

Oferowane przez nas systemy to gwarancja bezpiecznej ewakuacji, dzięki doskonałej jakości dźwięku oraz zastosowaniu specjalnych pętli indukcyjnych także dla osób słabo słyszących

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama systemów gaszeniowych takich jak na przykład systemy gaszenia gazem, systemy gaszenia wodą (tryskaczowe, zraszaczowe, mgły wodnej i pianowe).

Systemy kontroli dostępu obejmują szereg rozwiązań, których zadaniem jest umożliwienie swobodnego poruszania się w obiekcie osób uprawnionych oraz ochronę przed wstępem osób niepowołanych.